خوش آمدید
گذشته /حال/آینده
هر جا سخن از اعتماد است ،نام بانک ملی ایران میدرخشد
نمایش پرچم ایران با استفاده از کدهای اچ تی ام ال و سی اس اس
 
فکر نو
 
التماس دعا
گذر زمان
زیر خاکی !

آرشیو مطالب در دسته بندی ‘کانون جوانه های بانک ملی’

هر جا سخن از اعتماد است ،نام بانک ملی ایران میدرخشد
بام را تجربه کنید سامانه بانکداری بانک ملی راه اندازی شد

جزیره آرزوهای بانک ملی ایران

کانون جوانه های بانک ملی ایران

در این طرح یک سایت تحت دامنه بانک ملی ایران به نام kids.bmi.ir با عنوان باشگاه کودکـان و نوجوانان ایجاد شده است. – این سایت با هدف آموزش، فرهنگ سازی، آشنایی با اصول پول، بانک و اقتصاد، اطلاعـات را بـرای گروه های سنی زیر ۱۸ سال ارائه نموده و این وب سایت حالت باشگاهی داشته و با ورود کاربر بـه سایت امتیازهایی به کاربران براساس مانده حساب، شرکت در نظرسنجی، مسابقات سایت و … تعلق می گیرد. – بیان مفاهیم پول و بانک در قالب داستان، طی چند بازی رایانه ای برخط برای کاربران قابـل ارائـه می باشد

در کنار فرهنگ سازی، مفاهیم بانک و اقتصاد، حسابی تحت عنوان “حساب آرزو” (از مجموعه حساب های فعلی بانک) معرفی گردیده که دارای شرایط ذیل می باشد:

حساب آرزو یک حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت می باشد. بر این اساس در صورتی که برای کودک یا نوجوان قبلا” حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت افتتاح شده باشد، امکان معرفی حساب مزبور به عنوان حساب آرزو در سامانه فراهم شده است، درغیر این صورت، افتتاح حساب از طریق سامانه صورت خواهد پذیرفت .

دارندگان این حساب در صورت احراز شرایط، قادر خواهند بود از تسهیلات جعاله رفع احتیاجات ضروری تا سقف ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون ریال) بهره مند گردند .

 

نمایشگاه کودک و خلاقیت در جزیره آرزوهای بانک ملی ایران

IMG_0064کانون جوانه های بانک ملی ایران از امروز پذیرای کودکان و نوجوانان در نمایشگاه کودک ونوجوان واقع در مصلای تهران است .این نمایشگاه با حضور عروسکهای محبوب بچه ها از ساعت ۱۰ الی ۲۲ پذیرای عموم است . اهالی جزیره آرزوها با دردست داشتن ملی کارت آرزوهای خود  و شرکت در این مکان ضمن دریافت هدیه از بانک ملی ایران در قرعه کشی که در این محل برگزار میگردد نیز شرکت داده میشوند. اسامی برندگان درسالروز تاسیس بانک ملی ایران اعلام خواهد شد.

کانون جوانه های بانک ملی ایران

کانون جوانه های بانک ملی ایران

این پست رو بنا به در خواست تعدادی از نوجوانان عزیز مخصوص اونا نوشتم  :۱۸-

قریب به ۵ ماه از شروع بکار کانون جوانه های بانک ملی ایران میگذره و نزدیک به ۲۶ هزار نفر از آینده سازان و نو نهالان ایرانی در این سامانه عضو شده و فعالیت دارن . این باشگاه که مخصوص افراد زیر ۱۸ ساله با محیطی دوست داشتنی ضمن فراهم کردن اوقاتی دلنشین ، اقدام به فرهنگ سازی در مورد بانکداری کرده . ادامه مطلب »

رضایت شما ، آرزوی ماست
اين وبلاگ آماده است ضمن انتشار آخرين مقالات و مباحث بانكي، به سؤالات شما در زمينه‌ي بانكي و حقوقی پاسخ دهد. نويسنده‌ي وبلاگ انتقادات، پيشنهادات و نظرات شما را به ديده منت قبول نموده و از اينكه در بهتر شدن و كامل شدن وبلاگ نظر مي‌دهيد سپاسگزار است. ها جا سخن از اعتماد است ،نام بانک ملی ایران میدرخشد
صرفا جهت اطلاع !