خوش آمدید
گذشته /حال/آینده
هر جا سخن از اعتماد است ،نام بانک ملی ایران میدرخشد
نمایش پرچم ایران با استفاده از کدهای اچ تی ام ال و سی اس اس
 
فکر نو
 
التماس دعا
گذر زمان
زیر خاکی !

آرشیو مطالب در دسته بندی ‘آموزش خدمات بانک ملی ایران’

هر جا سخن از اعتماد است ،نام بانک ملی ایران میدرخشد
بام را تجربه کنید سامانه بانکداری بانک ملی راه اندازی شد

بام : سامانه ای بر فراز بانکداری اینترنتی

سامانه بانکداری اینترنتی بام

پس از گذشت ۹ ماه از راه اندازی سامانه بانکداری اینترنتی بام هرروز شاهد استقبال مشتریان از این سامانه منحصر به فرد هستیم و این باعث میشود که کارشناسان و برنامه نویسان انگیزه بیشتری برای تکمیل این سامانه داشته باشند

به دلیل اینکه مراحل امنیتی و کنترل این سامانه از طریق ارسال پیامک به شماره تلفن همراه اعلام شده از سوی مشتری انجام می گیرد لذا معرفی شماره همراه مربوطه به صورت کتبی به شعبه از الزامات ثبت نام مشتریان می باشد.
لذا مشتریانی که قبلاً عضو سامانه های پیامکی بانک بوده و این مرحله را طی نموده اند بدون نیاز به مراجعه به شعبه می توانند در لحظه عضویت خود را در سامانه ثبت و فعال نمایند.
سایر مشتریان در مرحله اول باید ضمن مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور اقدام به تکمیل فرم مربوطه نموده و سپس مراحل ثبت نام اینترنتی را تکمیل نمایند

 

لینک ثبت نام

 

فایل مخصوص اندروید ۴٫۴ به بالا پس از ثبت نام

 

فایل مربوط به ios پس از ثبت نام

 

از امروزکلیه دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران جایزه میدهند

جشنواره خودپرداز بانک ملی ایران

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و درراستای سپاس از مشتریان و مراجعه کنندگان به دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران، این بانک ازامروز جشنواره ای را با همین عنوان برپا نموده است که در این جشنواره کلیه مشتریان  با مراجعه به تمامی دستگاه های خودپرداز بانک ملی ایران در سراسر ایران ضمن بهره مندی از کلیه امکانات بانکی جایزه خود را از این کاربر دریافت میکنندجهت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

بانک اول من (بام)

بانک اول من
بانکداری اینترنتی به مفهوم ارائه خدمات بانکی از طریق اینترنت با واسطه های ایمن و بدون نیاز به حضور فیزیکی مشتریان می باشد. استفاده از بانکداری اینترنتی سبب صرفه جویی در هزینه و زمان، همچنین دسترسی به روش های متعدد برای انجام عملیات بانکی مشتریان می شود. خدمات موجود در پرتال بانک ملی ایران به صورت برنامه‌های کوچک و مستقل (برنامک) ارائه شده‌اند. مشتریان با توجه به سطوح دسترسی خود می‌توانند از برنامک‌های موجود استفاده نمایند. هرکاربر از مجموعه برنامک‌های در دسترس خود، می‌تواند آن‌‎هایی که کاربردی‌ترند را به صفحه‌ی پیش خوان خدمات خود اضافه نماید. هم‌چنین در صورت تمایل می‌تواند برنامک‌های اضافی را از صفحه‌ی پیشخوان خود حذف کنند ادامه مطلب »

اعطا تسهیلات در بانک ملی ایران

تسهیلات

درراستای ارج نهادن به نیاز مشتریان گرامی وسهولت مشریانی که نیاز به تسهیلات و اخذ وام دارند مدیریت وبسایت در نظر دارد راهکارهای جدیدی را جهت این امر بکار بندد.درفاز اول این اقدام ازکلی متقاضیان تسهیلات خرد (کالا، خودرو،جعاله تعمبر مسکن)ساکن در شهر تهران دعوت میشود در صورت تمایل ونیاز به اخذ وام مشخصات و مبلغ درخواستی را در لینک زیر ثبت نمایند.لازم به ذکر است کد شعبه در سامانه ذیل ۱۰۰۷ ثبت گردد.ضمنا مشتریانی که در خصوص نیاز به مشورت وراهنمائی داشته باشند، باعث خرسندی است که به ایشان نیز پاسخگوباشیم.

جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید  (کدشعبه ۱۰۰۷)

نرم افزارموبایل بانک ملی مخصوص گوشی Apple

موبایل بانک

 

انتشار نرم افزار موبایل بانک ملی ایران مخصوص گوشی های اپل اقدامی جدید از این بانک است تا ضمن سپاس از مشتریان خود جهت ارج نهادن به نیاز آنان گام برداشته باشد . در همین راستا ورژن جدید گوشی های اندروید نیز  با قابلیت های متنوع مانند کارت به کارت شتابی منتشر شد . جهت دانلود  و اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

 

 

جزیره آرزوهای بانک ملی ایران

کانون جوانه های بانک ملی ایران

در این طرح یک سایت تحت دامنه بانک ملی ایران به نام kids.bmi.ir با عنوان باشگاه کودکـان و نوجوانان ایجاد شده است. – این سایت با هدف آموزش، فرهنگ سازی، آشنایی با اصول پول، بانک و اقتصاد، اطلاعـات را بـرای گروه های سنی زیر ۱۸ سال ارائه نموده و این وب سایت حالت باشگاهی داشته و با ورود کاربر بـه سایت امتیازهایی به کاربران براساس مانده حساب، شرکت در نظرسنجی، مسابقات سایت و … تعلق می گیرد. – بیان مفاهیم پول و بانک در قالب داستان، طی چند بازی رایانه ای برخط برای کاربران قابـل ارائـه می باشد

در کنار فرهنگ سازی، مفاهیم بانک و اقتصاد، حسابی تحت عنوان “حساب آرزو” (از مجموعه حساب های فعلی بانک) معرفی گردیده که دارای شرایط ذیل می باشد:

حساب آرزو یک حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت می باشد. بر این اساس در صورتی که برای کودک یا نوجوان قبلا” حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت افتتاح شده باشد، امکان معرفی حساب مزبور به عنوان حساب آرزو در سامانه فراهم شده است، درغیر این صورت، افتتاح حساب از طریق سامانه صورت خواهد پذیرفت .

دارندگان این حساب در صورت احراز شرایط، قادر خواهند بود از تسهیلات جعاله رفع احتیاجات ضروری تا سقف ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون ریال) بهره مند گردند .

 

رضایت شما ، آرزوی ماست
اين وبلاگ آماده است ضمن انتشار آخرين مقالات و مباحث بانكي، به سؤالات شما در زمينه‌ي بانكي و حقوقی پاسخ دهد. نويسنده‌ي وبلاگ انتقادات، پيشنهادات و نظرات شما را به ديده منت قبول نموده و از اينكه در بهتر شدن و كامل شدن وبلاگ نظر مي‌دهيد سپاسگزار است. ها جا سخن از اعتماد است ،نام بانک ملی ایران میدرخشد
صرفا جهت اطلاع !